Katarzyna Pucułek
Strona główna » O nas » Nasza firma

Nasza firma

Informacje o firmie

Nasze piwa warzone są w pięciu browarach: Warce, Żywcu, Elblągu, Leżajsku oraz Cieszynie. Wszystkie browary wyposażone są w najnowocześniejsze urządzenia i stosują technologie, które gwarantują najwyższą jakość piwa.

Nasza oferta 

Doświadczone siły sprzedaży docierają i obsługują kilkadziesiąt tysięcy partnerów biznesowych w kanałach: detal tradycyjny, gastronomia i hurt. Obecnie w całej Grupie Żywiec zatrudnionych jest ponad 3800 osób. 
Marką flagową firmy jest Żywiec – jedno z największych piw premium i eksportowych w Polsce. Żywiec sprzedawany jest za granicą od ponad stu lat i obecny w ponad 40 krajach. Innymi wiodącymi markami są: Heineken, Warka, Tatra, Strong i Desperados. Firma ma także w swoim portfolio marki regionalne: Królewskie (centralna Polska), Leżajsk (południowo-wschodnia Polska), Specjal (północna Polska) oraz Brackie (południowa Polska). Grupa Żywiec prowadzi dodatkowo dystrybucję piw specjalnych: zagranicznych (Paulaner, Affligem) i polskich (Kaper, Żywiec Porter, Żywiec Białe, Żywiec Bock, Żywiec Marcowe, Radler w trzech wariantach).

Nasze wartości 

Nasze wartości określają sposób, w jaki prowadzimy swoją działalność i określamy naszą politykę w stosunku do otaczającego nas środowiska. Podstawowe wartości Grupy Żywiec to szacunek wobec jednostki, społeczeństwa i środowiska. Grupa Żywiec jest firmą społecznie odpowiedzialną i uważa się za integralną część społeczeństwa i społeczności, w których funkcjonuje.

Aktualności

Ruszyła rekrutacja na Staże Techniczne

czwartek, 10 grudzień 2015

Właśnie rozpoczęła się rekrutacja na Staże Techniczne do browaru w Warce, Żywcu i Elblągu!Zapraszamy studentów uczelni technicznych, którzy chcieliby się rozwijać w obszarze produkcji ...

Zobacz więcej

Znajdź pracę

Sprawdź aktualne oferty pracy w Twoim regionie.

Zobacz wszystkie oferty

Wyślij ogólną aplikację do naszej bazy.

Aplikacja Online