Maciej_Pietrzak_1.jpg
Strona główna » O nas » Nasza firma

Nasza firma

Czy wiesz że?

  • Piwo Żywiec ma już 156 lat! Procesu warzenia nie przerwał ani okres zaborów ani Wojny Światowe.
  • Muzeum Browaru w Żywcu odwiedza rocznie ponad 100 tys. turystów. To 60% wszystkich gości Muzeum Narodowego w Warszawie!
  • W  2011 zajęliśmy 3 miejsce w kategorii Biznes w badaniu Universum Professional Survey 2011. Więcej informacji na stronie www.employerbrandingtoday.com/pl


Łączymy kilkusetletnią tradycję warzenia piwa z nowoczesnością, działającą w oparciu o standardy i kulturę organizacyjną Grupy Heineken. Polska to jeden z 60 państw, które tworzą Świat Heinekena.

Grupa Żywiec powstała w grudniu 1998 roku z połączenia Zakładów Piwowarskich Żywiec i Brewpole B.V. (Browary w Elblągu, Leżajsku i Warce). Na terenie całej Polski pracuje dla nas ponad 5300 osób.

Grupa Żywiec to:

  • Grupa Żywiec S.A. - Browary w Żywcu, Leżajsku, Warce, Elblągu, Cieszynie
  • Żywiec Sprzedaż i Dystrybucja Sp. z o.o. - oddziały Sprzedaży i Dystrybucji rozlokowane w całej Polsce oraz działy Marketingu, Trade Marketingu,  Klientów Kluczowych zlokalizowane w Warszawie oraz Centrum Obsługi Klienta w Katowicach.
  • Centrum Finansowo-Księgowe Sp. z o.o. - z siedzibą w Bielsku-Białej
  • Trans Trade Żywiec Sp. z o.o. - świadcząca usługi transportowe z siedzibą w Żywcu

W naszym portfolio oprócz piw: Heineken, Żywiec, Strong, Desperados, Warka, Tatra, Specjal oraz Leżajsk, znajdziesz również wina, napoje orzeźwiające, soki i alkohole mocne.

Grupa Żywiec od lat angażuje się w organizację wydarzeń kulturalnych, takich jak Open'er Festival, Birofilia oraz Maltafestival, a Warka przez kolejne 4 lata będzie oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Grupa Żywiec jest firmą realizującą założenia CSR.


Aktualności

Już tylko kilka dni pozostało do aplikowania na Dni Otwarte Grupy Żywiec

wtorek, 20 styczeń 2015

Masz już tylko kilka dni, aby zapewnić sobie miejsce na Dniach Otwartych Grupy Żywiec, które odbędą się 19 lutego! Zajrzyj za kulisy i sprawdź, jak warzy się najlepszą karierę!

Zobacz więcej

Znajdź pracę

Sprawdź aktualne oferty pracy w Twoim regionie.

Zobacz wszystkie oferty

Wyślij ogólną aplikację do naszej bazy.

Aplikacja Online