gerejczyk.jpg
Strona główna » O nas » Nasza firma

Nasza firma

Czy wiesz że?

  • Piwo Żywiec ma już 156 lat! Procesu warzenia nie przerwał ani okres zaborów ani Wojny Światowe.
  • Muzeum Browaru w Żywcu odwiedza rocznie ponad 100 tys. turystów. To 60% wszystkich gości Muzeum Narodowego w Warszawie!
  • W  2011 zajęliśmy 3 miejsce w kategorii Biznes w badaniu Universum Professional Survey 2011. Więcej informacji na stronie www.employerbrandingtoday.com/pl


Łączymy kilkusetletnią tradycję warzenia piwa z nowoczesnością, działającą w oparciu o standardy i kulturę organizacyjną Grupy Heineken. Polska to jeden z 60 państw, które tworzą Świat Heinekena.

Grupa Żywiec powstała w grudniu 1998 roku z połączenia Zakładów Piwowarskich Żywiec i Brewpole B.V. (Browary w Elblągu, Leżajsku i Warce). Na terenie całej Polski pracuje dla nas ponad 5300 osób.

Grupa Żywiec to:

  • Grupa Żywiec S.A. - Browary w Żywcu, Leżajsku, Warce, Elblągu, Cieszynie
  • Żywiec Sprzedaż i Dystrybucja Sp. z o.o. - oddziały Sprzedaży i Dystrybucji rozlokowane w całej Polsce oraz działy Marketingu, Trade Marketingu,  Klientów Kluczowych zlokalizowane w Warszawie oraz Centrum Obsługi Klienta w Katowicach.
  • Centrum Finansowo-Księgowe Sp. z o.o. - z siedzibą w Bielsku-Białej
  • Trans Trade Żywiec Sp. z o.o. - świadcząca usługi transportowe z siedzibą w Żywcu

W naszym portfolio oprócz piw: Heineken, Żywiec, Strong, Desperados, Warka, Tatra, Specjal oraz Leżajsk, znajdziesz również wina, napoje orzeźwiające, soki i alkohole mocne.

Grupa Żywiec od lat angażuje się w organizację wydarzeń kulturalnych, takich jak Open'er Festival, Birofilia oraz Maltafestival, a Warka przez kolejne 4 lata będzie oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Grupa Żywiec jest firmą realizującą założenia CSR.


Aktualności

Drużyna gwiazd sportu!

piątek, 31 lipiec 2015

W kooperacji z MARS/Wrigley nasi praktykanci stworzyli drużynę gwiazd sportu i zdobyli czwarte miejsce na ogólnopolskich zawodach Praktykantów firm z branży FMCG - Sports Day 2015. ...

Zobacz więcej

Znajdź pracę

Sprawdź aktualne oferty pracy w Twoim regionie.

Zobacz wszystkie oferty

Wyślij ogólną aplikację do naszej bazy.

Aplikacja Online